НОВОСТИ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
ПОИСК
КАРТА САЙТА

Ваше мнение

Вы знакомы с Ояма-карате?

Фото из галереи

www.kul.ee
www.ekf.ee


Участвуем в забеге 04.10.2014

Дата: 22.09.2014 Автор: Irina
]]>Печать]]> E-mail
(6 Голосов)

 
 
                                                                                 
Ahtme rahavajooks 04.10.2014
 
 
 
 
 
 Klikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses piltiKlikka vaatamaks täissuuruses pilti
 
 XVI AHTME RAHVAJOOKS. PROTOKOLL.

 

 

Tüdrukud 7.-8.a 600 m

1. Anna Panenko                             2.02,47

2. Herta Rajas                                   2.14,91                 Illuka Kool

3. Anastassia Ivanova                    2.37,83                 K-Järve Tammiku PK

3. Grette Semenkova                    2.39,75

5. Aleksandra Leontjeva              2.41,87                 K-Järve

6. Milena Tšernusevitš                  2.50,93                 K-Järve Tammiku PK

7. Mirta Rajas                                   2.51,11                 Illuka Kool

8. Maria Slivinskaja                         2.51,98                 K-Järve Tammiku PK

9. Anna Poljatšihhina                    2.53,06                 MTÜ Oyama

10. Maria Vimova                            2.55,86                 K-Järve Tammiku PK

11. Polina Gnezdovskaja              3.04,80                 SK Mitš

12. Sofia Germ                                 3.09,15                 K-Järve Tammiku PK

13. Ronja Rajas                                                                Illuka Lasteaeed

 

Tüdrukud 9.-10.a 1850 m

1. Reelika Rannamäe                     8,33,10                 SK Mitš

2. Anastassia Bogatõrjova           9.00,70                 K-Järve Ahtme G.

3. Jelizaveta Mitsuda                     9.04,00                 SK Mitš

4. Anna Lis                                         9.28,00                 JK Viru Star

5. Diana Alošenko                           9.35,40                 K-Järve Tammiku PK

6. Natalia Turkova                           9,41,30                 SK Mits

7. Maarika Šepeleva                      10.03,10               K-Järve Tammiku PK

8. Arina Kevask                                10.19,70               K-Järve

9. Viktoria Iljua                                 10.55,50               K-Järve Tammiku PK

10. Anastassia Požaritskaja         11.19,30               MTÜ Oyama

11. Polina Belova                             11.46,11               SK Mitš

12. Elina Väli                                      11.46,60               SK Mitš

13. Juliana Petrova                         12.00,60               K-Järve Tammiku PK

14. Julia Stjuff                                   12.23,10               K-Järve Tammiku PK

15. Ksenia Simonova                     12.28,60               K-Järve Tammiku PK

16. Veronika Birk                             12.29,00               K-Järve Tammiku PK

17. Polina Simonenko                    12.41,50               SK Mitš

18. Polina Orlik                                 13.32,70               SK Mitš

19. Džessika Brjuhhov                   13.40,30               K-Järve Tammiku PK

20. Sofia Kovalevskaja                  13.40,70               K-Järve Tammiku PK

21. Veronika Bõkovskaja              13.41,90               K-Järve Tammiku PK

22. Viktoria Uho                              15.00,00               K-Järve Maleva PK

 

Poisid 11.-12.a 1850 m

1. Jannes Niine                                8.14,80                 Toila G.

2. Aleksei Pomogaiba                    8.37,00                 MTÜ Oyama

3. Nevin Krimm                                               8.47,50                 Aseri

4. Dmitri Laagoda                            8.58,80                 SK Mitš

5. Igor Gerassimtšik                       9.02,90                 K-Järve Ahtme G.

6. Maksim Vassiljev                        9.11,60                 MTÜ Oyama

7. Mark Pollak                                  9.21,00                 K-Järve Tammiku PK

8. Nikita Koskar                                               9.30,20                 Aseri

9. Andreas Sultseng                       9.31,60                 MTÜ Oyama

10. Denis Gribanov                         9.46,30                 MTÜ Oyama

11. Aleksei Saulits                           9.52,30                 K-Järve Tammiku PK

12. Artjom Svist                                               10.01,30               SK Mitš

13. Maksim Gaponenko                               10.18,90               MTÜ Oyama

14. Nikita Primak                             10.40,90               MTÜ Oyama

15. Danil Peramets                         11.32,80               K-Järve Tammiku PK

16. Martin Kessel                            12.43,80               K-Järve Tammiku PK

17. Aleksei Kuragin                         13.42,60               K-Järve Tammiku PK

Tüdrukud 11.-12.a 1850 m

1. Kristina Andronova                   8.12,20                 KJK Atleetika

2. Anastassia Agapova                  9.28,00                 MTÜ Oyama

3. Aljona Pomogaiba                     9.32,40                 MTÜ Oyama

4. Ksenia Bulõgina                          11.31,20               K-Järve Tammiku PK

5. Darja Korda                                  11.32,50               SK Mitš

6. Jelizaveta Kits                              12.14,50               SK Seibun

7. Jelizaveta Ool                              12.47,20               K-Järve

8. Julia Kalinovskaja                       12.57,40

9. Jevgenia Amelina                       13.18,90               K-Järve

 

 

Poisid 13.-14.a 1850 m

1. Aleksandr Gerassimtšik           7.31,40                 K-Järve Maleva PK

2. Daniel Tsitterkopf                       7.43,60                 KJK Atleetika

3. Vlad Gorbunov                           7.45,10                 KJK Atleetika

4. Danil Hodakovski                        7.51,10                 Jõhvi G.

5. Ilja Lumbe                                     7.51,80                 MTÜ Oyama

6. Jaan Kuusmaa                             8.04,00                 K-Järve Tammiku PK

7. Maksim Sursoho                        8.06,60                 K-Järve Tammiku PK

8. Dmitri Romanov                         8.17,30                 KJK Atleetika

9. Joonas Niine                                8.31,40                 Toila G.

10. Maksim Mihhailov                   8.35,70                 KJK Atleetika

11. Sten-Erik Tammik                     9.10,00                 Jõhvi

12. Nikita Budnikov                        9.40,90                 K-Järve Tammiku PK

13. Vlad Šubin                                  10.06,50               K-Järve Kesklinna PK

14. Anatoli Gorbunov                    11.22,00               SK Mitš

 

Tüdrukud 13.-14.a 1850 m

1. Adelja Gerassimtšik                  8.42,50                 SK Mitš

2. V.Rudinskaja                                9.18,10                 SK Mitš

3. Jelizaveta Žiltsova                      9.41,50                 K-Järve Maleva PK

4. Snežana Beljankina                   9.46,90                 Jõhvi G.

5. Signe Viiksaar                              9.52,80                 MTÜ Oyama

6. Viktoria Antipova                       9.57,70                 K-Järve Järve G.

7. Alina Jamštšikova                       10.36,90               MTÜ Oyama

8. Aleksandra Morozova              11.18,40               K-Järve Tammiku PK

9. Kristina Kislaja                             11.35,90               K-Järve Järve Vene G.

10. Anna Sannikova                        13.26,50               K-Järve Tammiku PK

11. Darja Timofejeva                     13.36,10               K-Järve Tammiku PK

12. Julia Mihhailova                        katkestas

 

Neiud 15.-16.a 3700 m

1. Darja Bredbannikova                                18.10,50               KJK Visa

2. Diana Drobot                                               21.09,30               KJK Atleetika

4. Katerina Martšenko                  25.41,40               K-Järve SK Eola

5. Jelizaveta Muraševa                 26.48,80               K-Järve Ahtme G.

6. Natalja Korneva                          katkestas

 

 

 

Mehed 36.-45.a 5550 m

1. Aleksander Toots                       24.24,30               Tallinn

2. Andrei Semenkov                      24.33,90               Jõhvi

3. Aleksandr Šurõgin                     23.48,40               K-Järve

4. Jevgeni Požaritski                      25.22,70               MTÜ Oyama

 
 
 
Просмотров 6963